Dětská hřistěFirma DŘEVOARTIKL, spol. s r.o. je společností, která se zabývá výrobou, návrhy a realizací produktů:

  • dětská hřiště
  • multifunkční hřiště, venkovní fitness, skate
  • dřevěné konstrukce

a všemi aktivitami, které s těmito oblastmi souvisejí.


Cílem naší společnosti je nabídnout zákazníkům široký sortiment výrobků a služeb prvotřídní kvality, veškerý informační zákaznický servis a individuální přístup při řešení realizací.

Za dobu naší činnosti jsme v České republice realizovali stovky úspěšných projektů nejen dětských hřišť a získali tak mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám opakovaně vracejí. Některé z realizací si můžete prohlédnout v sekci Reference.

Certifikáty:

Nejen v kategorii dětských a sportovních hřišť stavíme na přední místo především bezpečnost našich produktů. Všechny námi dodávané herní prvky, dětská hřiště, povrchy a sportoviště splňují požadavky platných norem a jsou v souladu s platnou legislativou ČR. Všechna námi dodávaná herní zařízení dětských hřišť a bezpečnostní povrchy odpovídají platným normám ČSN EN 1176:2009 a ČSN EN 1177:2009 a mají příslušné certifikáty.

 

Ukázky certifikátů:

 

images

Profesionalita:

Vysokou odbornost a stále aktuální informovanost v legislativě a ostatních oblastech týkajících se dětských hřišť a sportovišť nám zaručuje pravidelné vzdělávání a školení našich pracovníků.

 

Ukázky osvědčení o vzdělávání:

 

Partneři:

Kromě naší produkce, zajišťované ve vlastním výrobním zázemí spolupracujeme s předními renomovanými tuzemskými i zahraničními dodavateli.

Firma DŘEVOARTIKL, spol. s r.o. je pro Českou republiku výhradním distributorem společností:

 

Agropac Nottssport Ledon

 

Mezi naše další významné partnery patří společnosti: