Skate

 

Široká nabídka našich robustních překážek umožňuje navrhovat a stavět menší i rozsáhlejší komplexy určené pro skateboarding, in line brusle a kola BMX.

Naše skateparky nabízejí atraktivní a náročnou, ale zároveň bezpečnou jízdu všem uživatelům.

Všechny překážky dodáváme v souladu s platnou legislativou v ČR. Prvky odpovídají normě ČSN EN 14974:2006 (vybavení pro uživatele kolečkových zařízení) a DIN 33943 (zařízení pro provozování skateboardingu).

Stavebnicový modulový systém:


Naše prvky jsou navrženy jako promyšlený stavebnicový systém. To umožňuje budovat skatepark i postupně, dle rozpočtových možností a tak, aby park stále vyhovoval aktuálním schopnostem jezdců. Pouze vhodně navržený a členitý skatepark s prvky rozdílné obtížnosti je zárukou, že si na své přijde začínající jezdec , ale i zkušený rider. Vlastní montáž je rychlá a jeli to možné, jsou zkompletované prvky převezeny přímo na místo realizace.

 

 

Konstrukce:


U konstrukcí skateboardových zařízení jsou používány pouze silnostěnné ocelové trubky a profily, čímž je rozhodujícím způsobem prodloužena životnost.

 

Povrch GFI:


Na pojezdové plochy překážek jsou použity speciální umělohmotné GFI desky s výztuží ze skelných vláken. Tyto desky o tloušťce 10 mm se vyznačují velmi vysokou pevností, odolností proti nárazu, proražení, povětrnostním vlivům a vandalismu,(Zároveň) mají výborné pojezdové vlastnosti a jsou velmi tiché.

 

Speciální nájezdový modul:


Na nájezdy používáme speciální kovové nájezdové hrany, které jsou extrémně odolné proti deformaci a absolutně bezúdržbové.

 

Omezení hlučnosti:


Limitujícím faktorem pro umístění skateparku bývá často hlučnost při jeho provozu. Konstrukční opatření použitá u našich překážek účinně snižují hlukové emise. K omezení hlučnosti přispívá zejména:

  • nízká hlučnost pojezdových ploch z GFI
  • použití silentbloků tlumících hluk a vibrace
  • opatření noh prvků pryžovými podložkami